Ліна Тимошина

Засудженого до 13 років політв'язня Ленура Сейдаметова етапували до колонії амурської області

mainnews-id
На даний момент він утримується у карантинній камері

Політв'язня Ленура Сейдаметова, засудженого до 13 років позбавлення волі, етапували до виправної колонії №3 амурської області, яка розташована в селі среднебєлая — на відстані понад 8 500 кілометрів від Криму.

Про це «Кримській солідарності» повідомила його дружина Аджире Сейдаметова.

«26 квітня розпочався його етап. 25 червня він прибув до колонії Амурської області РФ», - розповіла дружина політв'язня.

За словами Аджире, протягом усього етапу Ленур Сейдаметов був у кількох містах транзитом. Зв'язатися з ним було практично неможливо, оскільки він перебував на карантині і не мав можливості повідомити про своє місцеперебування.

«На даний момент також утримується у карантинній камері, стан здоров'я задовільний. Дають свинину, тому доводиться харчуватись «Дошираком», — розповіла Аджире Сейдаметова.

Нагадаємо, Ленура Сейдаметова окупанти затримали 17 лютого 2021 року під час масових обшуків у помешканнях кримських татар в окупованому Криму. Йому закидають нібито приналежність до діяльності організації Хізб ут-Тахрір, яка заборонена в росії, але вільно діє на території України.

22 березня 2022 року Південний окружний військовий суд ростова оголосив обвинувальний вирок Сейдаметову – 13 років колонії суворого режиму.

Фото: Кримська солідарність

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин
news-pic

Рф зобов’язує дітей складати «присягу» з 14 років: новий етап русифікації на ТОТ

news-pic

Літак Ан-26 та дві РЛС в окупованому Криму знищили «Примари» ГУР

news-pic

Звинувачення кримськотатарських жінок за терористичною статтею – перший подібний випадок, відомий Моніторинговій місії ООН з прав людини - звіт

news-pic

З моменту окупації Криму у межах обмінів звільнено лише 12 кримських політв’язнів, - КРЦ

news-pic

Окупанти анонсували «навчання» в Сімферополі: кримчан попередили про масові незаконні огляди

news-pic

Міжнародні правозахисні організації засудили обшуки в офісах кримських адвокатів, проведені 11 грудня російськими силовиками в Сімферополі

news-pic

«Розправа над адвокатами – це помста цим сміливим людям і підготовка до нових злочинів у Криму», – Чубаров

news-pic

Силовики провели обшук у кримських адвокатів, посилаючись на підозри за «терористичною» статтею