QIRIM.Media

АТЕШ фіксує масові відключення світла в Євпаторії та Саках 

mainnews-id
Партизани заявляють, що окупанти не витримують навантаження від військових об’єктів і РЕБ

Рух опору АТЕШ повідомляє про значні проблеми з електропостачанням в окупованій Євпаторії та Саках. 

В ніч на 4 квітня спершу зникло світло в передмістях Євпаторії, а вже о 07:10 ранку 4 квітня електропостачання вимкнули в самій Євпаторії. У Саках запроваджено жорсткі графіки відключень. 

Окупанти традиційно пояснюють ситуацію «технологічними причинами», однак, за даними АТЕШ, реальна причина - критичне перевантаження енергосистеми через роботу військових об’єктів і засобів радіоелектронної боротьби. 

Станом на вечір 4 квітня світло в Євпаторії періодично з’являлося і зникало (зокрема, було відключено о 16:00). У передмістях відсутній мобільний інтернет, а GPS по всьому західному Криму працює з серйозними перебоями. 

Зазначається, що окупанти намагаються «засліпити» українські дрони, залишаючи цивільне населення без зв’язку та електрики.

Фото ілюстративне

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин