Олександра Єфименко

«Ціна свободи – життя». Стан здоров’я Тофіка Абдулгазієва погіршується

mainnews-id
Повторне обстеження призначили на кінець липня

Стан здоров’я незаконно ув’язненого кримського татарина Тофіка Абдулгазієва продовжує погіршуватися.

Про це повідомила його дружина Аліє Куртаметова у Facebook.

За її словами, чоловіка нещодавно перевели з одиночної камери до терапевтичного відділення спеціалізованої тюремної лікарні №3 у Челябінську, де він перебуває з березня 2024 року. Тепер він перебуває разом з іншими ув’язненими та має можливість виходити на прогулянки.

Попри зміну умов утримання, самопочуття політв’язня не покращилося. За словами дружини, йому важко пересуватися, він страждає від постійного запаморочення, нудоти та різких коливань рівня цукру в крові.

На 30 липня Тофіку Абдулгазієву призначили повторне обстеження. Якщо тяжке захворювання підтвердиться, його можуть звільнити за станом здоров’я.

«Якщо підтвердиться його хвороба, то вийде на волю у зв'язку із захворюванням. Щодо підтвердження його хвороби скажу, що минулі обстеження підтвердили наявність у головному мозку новоутворення розміром з куряче яйце. Для повного діагнозу потрібно було зробити біопсію, але це трепанація черепа. Оскільки Тофік відмовився від цієї процедури, йому не змогли поставити точного діагнозу. Звичайно ж, я припускаю, що на повторному обстеженні буде видно динаміку зростання цього новоутворення. На жаль чи на щастя, Тофік має всі підстави вийти на волю. Ціна цієї свободи – життя» – написала Куртаметова.

Крім того, 27 липня суд має розглянути клопотання захисту про звільнення Абдулгазієва. Водночас, як повідомляє його дружина, попередні аналогічні звернення не дали результату.

Фото: Тофік Абдулгазієв. Кримська солідарність.

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин