Іран підтвердив загибель командувача ВМС Корпусу вартових ісламської революції Алірези Тангсірі

Іран підтвердив загибель командувача Військово-морських сил Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) Алірези Тангсірі.
Про це повідомляє Reuters, з посиланням на іранські ЗМІ, передає Укрінформ.
У заяві КВІР, на яку посилаються іранські ЗМІ, йдеться, що Тангсірі помер «внаслідок важких травм».
Про ліквідацію Тангсірі в результаті операції Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) заявив 26 березня міністр оборони Ізраїлю Ісраель Кац.
«Під час точної та смертоносної операції ЦАХАЛ ліквідував командувача Військово-морських сил КВІР Тангсірі, а також високопоставлених офіцерів військово-морського командування», — сказав Кац.
За даними ЦАХАЛ, удар було завдано по іранському портовому місту Бендер-Аббас у момент, коли Тангсірі проводив зустріч з високопоставленими офіцерами ВМС КВІР. Внаслідок удару загинув також начальник розвідки ВМС КВІР Бехнам Резаї.
Тангсірі перебував на посаді командувача ВМС Корпусу вартових ісламської революції протягом останніх 8 років. Ізраїльські військові заявляють, що він був відповідальним за напади на нафтові танкери та комерційні судна, а також ініціював зусилля для закриття Ормузької протоки та організації терористичних атак у морській зоні.
Фото: Аліреза Тангсірі
Читайте також:
- Трамп заявив, що Іран нібито пропонував йому стати верховним лідером
- Російський дрон влучив у трубу електростанції в Естонії
- У Молдові розпочалася Третя Чорноморська безпекова конференція Міжнародної Кримської платформи
- Трамп погрожує Ірану через ситуацію довкола Ормузької протоки: Тегеран заявляє, блокуватиме протоку для «ворогів»
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новинОкупаційна «влада» півострова планує додати кримськотатарську мову до перекладача російського «Яндексу»

Сили оборони уразили пускову ЗРК С-400 в окупованому Криму

Окупанти в Криму планують створити 3D-копії «скіфського золота» для віртуальних виставок

Політв’язня з Криму Сейрана Салієва етапували до іншої колонії в рф

Правозахисника Олександра Подрабінека затримали в москві

Українські військові уразили три системи залпового вогню рф в Криму

Окупанти в Сімферополі мілітаризують дітей через «освітні» змагання з дронів

Кримський татарин Суф'ян Хайруллаєв став чемпіоном України з К-1