Нічна атака дронів у Криму: у Севастополі лунали вибухи та стрілянина

В ніч проти 14 серпня в тимчасово окупованих Севастополі та Бахчисарайському районі Криму пролунала серія вибухів і працювали російські засоби протиповітряної оборони.
Про це повідомляють місцеві моніторингові ресурси.
Повітряну тривогу в Севастополі оголосили о 01:37. За даними моніторингового Telegram-каналу «Кримський вітер», протягом ночі мешканці різних районів міста повідомляли про численні прольоти безпілотників та вибухи.
Зокрема, дрони фіксували над Інкерманом і Камишовим шосе. У районі Стрілецької бухти помітили активний рух, а на мисі Фіолент працювали мобільні вогневі групи. Про стрілянину також повідомляли жителі Бахчисарайського району. Окремі вибухи було чути з боку військових аеродромів «Кача» та «Бельбек». Також повідомлялося про запуск ракети з російського зенітного ракетно-гарматного комплексу «Панцирь».
Спалахи, вибухи та роботу прожекторів мешканці спостерігали в районі Балаклавської ТЕС і на Корабельній стороні Севастополя. Під час атаки в окремих районах міста ненадовго зникало електропостачання.
Окупаційна влада заявляла про знищення безпілотників, однак незалежно підтвердити кількість збитих цілей та наслідки атаки наразі неможливо.
Фото: ілюстративне. З відкритих джерел.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
У росії пропагандист війни помер після побиття військовим армії рф

Судді з Криму оголосили вирок: 11 років за державну зраду
Не дочекалася зустрічі з сином: померла мати політв’язня Тофіка Абдулгазієва

«Зміїний острів»: оскароносні актори зіграють у фільмі про події в Україні

Рф створює батальйони з українських військовополонених

«Свобода не працює за принципом “кешбеку”»: прем’єр-міністр Албанії закликав не відмовлятися від підтримки України

18 суден, які рф використовує для перевезень, не перебувають під санкціями партнерів України, – ГУР

У Севастополі заарештували підозрювану у підриві російського військового