Пожежа на підстанції в Євпаторії: місто знеструмлене

У ніч на 10 липня, ймовірно, була атакована підстанція в окупованій Євпаторії. Внаслідок цього виникла масштабна пожежа. Про це повідомив Telegram-канал «Кримський вітер».
Зазначається, що йдеться про підстанцію ПС 110/35/10 кВ Мойнаки.
«Місто та прилеглі населені пункти знеструмлені, повідомляють підписники», — зазначили у «Кримському вітрі».
І повідомили, що масштабна модернізація електропідстанції на суму 1 млрд рублів була проведена у 2024 році.
«У ході реконструкції замінено силові трансформатори, збільшено майже в 4 рази сумарну потужність до 126 МВА», — йдеться у дописі.
З посиланням на підписників моніторингова група «Кримського вітру» писала, що вночі чули вибух в Євпаторії. Після цього у місті зникло світло. Також повідомлялося про знеструмлення міста Саки.
Фото: Telegram/«Кримський вітер».
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
П'ятьох кримських прокурорів засудили за держзраду

FT: Україна вивела з ладу до 40% потужностей росії з переробки нафти

НБУ випустить банкноту 2000 гривень із зображенням Василя Стуса
Окупанти відправили до колонії кримчанина за коментарі про Керченський міст

«Це наша українська антибалістика», — Зеленський анонсував систему FREYA

Біля Ялти залишився один балкер, який може вивозити вкрадене українське зерно

Усеін Бекіров став членом американської Академії звукозапису Recording Academy

Окупанти маскують військову техніку під спецтранспорт та пошту рф, — "Жовта стрічка"