У окупованому Криму судитимуть чоловіка за передачу даних про російських військових

В окупованому Криму російські силовики передали до суду кримінальну справу проти місцевого жителя, якого звинувачують у «державній зраді» через надання інформації про місце дислокації російських військових.
Про це повідомили підконтрольні росії силові структури на півострові.
За версією російського слідства, у березні 2023 року чоловік зібрав інформацію про розташування військовослужбовців збройних сил рф. Він нібито зафільмував місце їхньої дислокації, позначив координати на інтерактивній мапі та передав інформацію через публічний канал у месенджері, який, за твердженням окупаційних силовиків, використовують українські спецслужби.
ФСБ заявила, що встановила особу чоловіка та затримала його. Наразі кримінальну справу передали до підконтрольного росії суду в Криму.
Окупаційна прокуратура підтримуватиме обвинувачення у справі. Російська влада регулярно використовує звинувачення у «державній зраді», «шпигунстві» та «співпраці з українськими спецслужбами» для переслідування мешканців тимчасово окупованого Криму. У повідомленні російських силовиків чоловіка назвали «агентом Києва» та використали пропагандистську риторику з приводу його проукраїнської позиції.
Ім’я обвинуваченого не називають.
Фото: ілюстративне. З відкритих джерел.
Читайте також:
- Активістку «Жовтої стрічки» Ксенію Свєтлішину етапували з СІЗО Сімферополя
- Російська експертиза суперечить сама собі: у Криму чоловіка звинуватили у «виправданні тероризму»
- Рф визнала учасниками «іноагента» «Кримська солідарність» 137 людей
- В окупованому Білогірську комунальника заарештували на 15 діб через жарт про Україну
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Уродженець Феодосії воював за рф і отримав 15 років ув’язнення

Активістку «Жовтої стрічки» Ксенію Свєтлішину етапували з СІЗО Сімферополя
28 липня в Україні вшановують полонених, які загинули від катувань і страт
Щоб Крим не став далеким: для українських дітей створили спеціальний випуск Freedom Diaries

У окупованому Криму судитимуть чоловіка за передачу даних про російських військових

У Ялті почали облаштовувати дворові кухні для жителів

The New York Times: удари України залишили Крим без світла та води

Зеленський прибув до США для зустрічі з Трампом